• 0

06/Aralık/2017, 10:18 - Anasayfa // TARIM Haberi yazdır

Eğirdir MAREM’den İşbaşı Eğitimi…

Eğirdir MAREM’den İşbaşı Eğitimi…

Eğirdir Meyvecilik Araştırma Enstitüsü (MAREM), teorik eğitim alan kursiyerlere 29 günlük işbaşı uygulama imkanı sunacak.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Eğirdir MAREM’den İşbaşı Eğitimi…

                Batı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme Vakfı (BAGEV) ile Birleşmiş Milletler Gıda ve Tarım Örgütü (FAO) işbirliği çerçevesinde Isparta tarımının eleman ihtiyacını karşılamak üzere başlatılan teorik eğitimlerin ikinci safhası olan “işbaşı uygulama eğitimleri” başlıyor. Eğirdir Meyvecilik Araştırma Enstitüsü (MAREM), teorik eğitim alan kursiyerlere 29 günlük işbaşı uygulama imkanı sunacak.

                Isparta tarımına yönelik eleman ihtiyacını karşılamak üzere başlatılan ve Eğirdir Meyvecilik Araştırma Enstitüsü’nde (MAREM) uzman eğitmenler tarafından verilen 20 günlük teorik eğitimlerde sona yaklaşıldı.

                “Meslek Etiği” “Personel Hijyeni” “İş Güvenliği ve İşçi Sağlığı” “Meslek Dili – Mesleki Terminoloji” “Temel Yaşam Becerileri ve Kişisel Gelişim” ve “Elma Yetiştiriciliği” gibi bir çok konuda verilen eğitimleri alan 35 bay ve bayan kursiyerler işbaşı uygulama eğitimlerine hazır hale geldi.

                Eğirdir Meyvecilik Araştırma Enstitüsü Müdürlüğü (MAREM), teorik eğitim alan kursiyerlere 29 günlük işbaşı uygulama imkanı sunacak.

                Eğirdir Meyvecilik ve Araştırma Enstitüsü’ Müdürlüğünde (MAREM) yapılacak işbaşı eğitimleriyle kursiyerler, doğru adreslerde gerçek çalışma ortamında yetişmiş olacaklar.

                Bu dönem sonunda firmalar, kursiyerleri kendi bünyelerinde istihdam ederek programın amacına ulaşmasına katkıda bulunacaklar.
tarafından yazılan bu haber, 295 defa okunmuştur.
YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Eğirdir Haber Akın Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer TARIM Haberleri

Tümü

E-BÜLTEN ABONELİK

Copyright © 2010 Sinan Ofset Kuruluşudur.

Adres : Atatürk Caddesi No: 24 Eğirdir / Isparta [0 542 621 51 71]
Tel :0 246 311 46 75
Faks : 0 246 311 58 58
Bu site 0.047 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]