• 0

20/Kasım/2017, 18:10 - Anasayfa // EĞİTİM Haberi yazdır

İLÇE EMNİYET MÜDÜRÜ İSMAİL KARASAKAL, CEZA VE ADALET SİSTEMİNİ ANLATTI

İLÇE EMNİYET MÜDÜRÜ İSMAİL KARASAKAL,  CEZA VE ADALET SİSTEMİNİ ANLATTI

20 Kasım 2017 Pazartesi günü saat 10:00’da Mesleki Eğitim Merkezi konferans salonunda “Çocuk Ceza ve Adalet Sistemi” konulu bir konferans düzenlendi.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

İLÇE EMNİYET MÜDÜRÜ İSMAİL KARASAKAL, 
CEZA VE ADALET SİSTEMİNİ ANLATTI
20 Kasım 2017 Pazartesi günü saat 10:00’da Mesleki Eğitim Merkezi konferans salonunda “Çocuk Ceza ve Adalet Sistemi” konulu bir konferans düzenlendi.
Eğirdir İlçe Emniyet Müdürü  İsmail KARASAKAL, çırak öğrencilere ve Halk Eğitim Merkezinde destekleme yetiştirme kursuna katılan lise mezunu öğrencilere “Çocuk Ceza ve Adalet Sistemi” konulu bir seminer verdi.
İlçe Emniyet Müdürü  İsmail KARASAKAL, 20 Kasım 2017 Pazartesi günü Mesleki Eğitim Merkezi konferans salonunda saat 10:00’da başlayan seminerde;  “Öğrencilerin şiddet ve suça karşı aralarına mesafe koymaları gerektiği, Toplumdaki kişisel farklılıklara ve düşüncelere saygı duymaları, Aralarındaki fikir ayrılıklarının şiddete dönüştürmemeleri gerektiğini, Suç Kavramları,  Ceza Ehliyeti, Çocukların ceza ehliyeti ve ceza sorumlulukları, Polisimizin suç önleme çalışmaları” konularında bilgiler verdi. KARASAKAL, ayrıca öğrencilerin ruh ve beden sağlığını korumaları amacıyla zararlı alışkanlıklardan uzak durmaları gerektiği hususunda da önemli açıklamalarda bulundu.
Eğirdir Mesleki Eğitim Merkezi Müdürü Ramazan Karatuğ, “Bu seminer çalışması öğretmen ve çırak öğrencilerimizin bilgilerini artırmış ve toplumumuzda huzurun tesisini sağlamak adına büyük katkısı olmuştur. Eğirdir Mesleki Eğitim Merkezi Müdürlüğü olarak eğitime, öğretime  ve disipline büyük önem vermekteyiz. Çırak  ve kalfalık öğrencilerimize yönelik “Kariyer Günleri” tertip ederek,  öğrencilerimizi ve ilçemizin ileri gelen esnaflarını aynı programda buluşturmayı hedefliyoruz. Bu bağlamda katkılarından dolayı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüze ve İlçe Emniyet Müdürümüz Sayın İsmail  KARASAKAL’a  teşekkür ederiz.” dedi.
tarafından yazılan bu haber, 235 defa okunmuştur.
YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Eğirdir Haber Akın Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer EĞİTİM Haberleri

Tümü

E-BÜLTEN ABONELİK

Copyright © 2010 Sinan Ofset Kuruluşudur.

Adres : Atatürk Caddesi No: 24 Eğirdir / Isparta [0 542 621 51 71]
Tel :0 246 311 46 75
Faks : 0 246 311 58 58
Bu site 0.063 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]